Öğretim Elemanları Derneği

Gönderen Konu: TOEFL IBT İçin Kaynak Önerileri  (Okunma sayısı 4523 defa)

Çevrimdışı amar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
TOEFL IBT İçin Kaynak Önerileri
« : 15 Nisan 2014, 12:38:27 »
IELTS sınavının kaldırılması üzerine umutlar kırıldı. YDS denilen ölçme ve değerlendirme kriterlerine uygun olmayan bu sınav ise çoğumuzun korkulu rüyası haline geldi.
Geçerliliği kabul edilen sınavlar arasında gösterilen "TOEFL IBT" bir umut kapısı oldu adeta.Öyle ki bu sınava girmiş veya gireceklerin bu başlık altında bilgilerini paylaşmasını bekliyoruz.
Döküman önerilerinde bulunarak hatta bunları burada paylaşarak biribirimize destek olalım.

Çevrimdışı Numsiripha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: TOEFL IBT İçin Kaynak Önerileri
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2018, 12:28:21 »
By reading this content. It made me realize that this is a very useful thing. Very good knowledge.

Paylaş facebook Paylaş twitter

TOEFL IBT İçin Kaynak Önerileri Konusuna Ait Benzer Konular

PTE mi yoksa TOEFL IBT mi Daha Avantajlı
IELTS sınavının ülkemizdeki eş değerliği kaldırılması üzerine YDS yi geçememiş ve umutlarını iyiden iyiye yitirmekte olan kişile... Devamı...

Gösterim: 11991 - Yanıt: 4 - Başlatan:amar
Candelas International'dan ÖGEDER Üyelerine Özel TOEFL IBT Kursları
Değerli ÖGEDER üyesi Akademisyenlerimiz,TOEFL IBT sınavlarında %96 başarı oranı bulunan ve resmi TOEFL IBT sınav merkezi olan Ca... Devamı...

Gösterim: 2295 - Yanıt: 0 - Başlatan:AKIN DEMIR CANDELAS
TOEFL IBT Sınavı hakkında Duyurular ve Çalışmalar
Selam Değerli Akademisyenlerimiz;Burada sizlere zaman zaman TOEFL sınavı hakkında bilgilendirmeler, duyurular ve çalışmalara gön... Devamı...

Gösterim: 6643 - Yanıt: 5 - Başlatan:Candelas Yurtdışı Eğitim
ÖGEDER üyelerine özel % 25 indirimli TOEFL IBT Sınavına Hazırlık Eğitimi
Butik ve Özel İngilizce Eğitiminde köklü bir tecrübesi bulunan ve TOEFL IBT sınavlarında %96 başarı yüzdesi olan Candelas Intern... Devamı...

Gösterim: 3218 - Yanıt: 1 - Başlatan:AKIN DEMIR CANDELAS
TOEFL IBT Deneme Sınavları
Değerli ÖGEDER üyemiz;Bildiğiniz üzere TOEFL IBT sınavı pahalı bir sınavdır. Bu sınav için 185 USD yani yaklaşık 400 TL ödemek z... Devamı...

Gösterim: 4756 - Yanıt: 1 - Başlatan:Candelas Yurtdışı Eğitim