Öğretim Elemanları Derneği

Gönderen Konu: Araştırma görevlisi yeşil pasaport alamama son düzenlemelerden sonra şans var mı  (Okunma sayısı 1234 defa)

Çevrimdışı mustafayildiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

Son düzenlemeden sonra araş. gör. yeşil pasaport alma durumu nedir? var mı yeni bir gelişme bu konuda? alamıyorsak tam olarak gerekçesi nedir?

Paylaş facebook Paylaş twitter

Araştırma görevlisi yeşil pasaport alamama son düzenlemelerden sonra şans var mı Konusuna Ait Benzer Konular

ÖYP Araştırma Görevlisi İken Yeniden ÖYP tecihi yapıp yerleştim, ya sonra?
Merhabalar,Öncelikle yerleşen arkadaşlara hayırlı olsun , olmayan arkadaşlara da bir sonraki atamalarda başarılar diliyorum.Ben ... Devamı...

Gösterim: 3777 - Yanıt: 5 - Başlatan:mrvlty
Küçük adımlarla Yeşil Pasaport Çalışması Yapılabilir mi?
Zammı aldık çok şükür. 1 yıl öncesi planlanan kadar olmasa da bunada şükür. Sıra geldi özlük haklarına, bu özlük hakları için to... Devamı...

Gösterim: 4066 - Yanıt: 4 - Başlatan:bkmtkm
Bazı Genç Hekimlere (Uzm. almış) Yeşil Pasaport Hakkı Mı Geliyor?
Haberin detayları http://www.asistanhekim.org/2015/08/bazi-genc-hekimlere-erken-yesil-pasaport/ da. #tıpdil ayrıcalığından sonra... Devamı...

Gösterim: 2087 - Yanıt: 1 - Başlatan:Dr. Vahdet ÖZKOÇAK
Araştırma Görevlilerine Yeşil Pasaport Verilmesi
Merhabalar,Araştırma görevlilerine yeşil pasaport verilmesi konusunda sendika tarafından yapılan bir çalışma var mı? Varsa hangi... Devamı...

Gösterim: 3390 - Yanıt: 1 - Başlatan:cartcurt
İthalat Yapan İşadamına Var Bilim Üretene Yeşil Pasaport Hakkı Neden Yok?
Yaklaşık 12 saat önce Başbakan Sn Yıldırım Ekonomi Paketini açıkladı. Bu pakette yer alan bir müjde de belli oranda ''İthalat Ya... Devamı...

Gösterim: 3567 - Yanıt: 4 - Başlatan:Dr. Vahdet ÖZKOÇAK