Öğretim Elemanları Derneği

Gönderen Konu: Araştırma Görevlisi, Kazanıp Başlamamak  (Okunma sayısı 2046 defa)

Çevrimdışı bilmuh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araştırma Görevlisi, Kazanıp Başlamamak
« : 20 Ocak 2018, 19:46:46 »
Merhabalar. Ben bir üniversitenin araştırma görevlisi ilanına başvurdum ve kazandım.

Normalde çok istemediğim bir alandı, ancak şansımı denemek amacıyla girdim. Zaten sınava tek kişi girdiğim için de kazandım.

Bu hafta içerisinde evrak teslimi yapmam gerekiyor ancak sevmediğim bir alanda araştırma görevlisi olmak beni biraz düşündürüyor.

-Evrakları hiç teslim etmez ve güvenlik soruşturması sürecini başlatmazsam bir yaptırımı var mıdır?

-Güvenlik soruşturması başladıktan sonra vazgeçebilir miyim, bunun bir yaptırımı var mıdır?

-Göreve başladıktan sonra istifa ettiğim taktirde bir yaptırımı var mıdır?

Her üç ihtimal için de; daha sonra başka bir yerde araştırma görevlisi olarak yahut memur olarak çalışmam durumunda sıkıntı teşkil eder mi? (OHAL dolayısıyla istifa için amirin izni gerekiyor sanırım.)

Paylaş facebook Paylaş twitter

Araştırma Görevlisi, Kazanıp Başlamamak Konusuna Ait Benzer Konular

Akademisyenimizden:Araştırma Görevlisi "Araştırma Asistanı" olarak değiştirilsin
Merhaba,Ben Anadolu'da bir üniversitede araştırma görevlisiyim. Sizin yaptığınız bir ankette araştırma görevlisi tanımına ilişki... Devamı...

Gösterim: 5405 - Yanıt: 6 - Başlatan:Dr. Vahdet ÖZKOÇAK
dr araştırma gorevlisi
arkadaslar doktoradan sonra kadro gelmesi uzun surerse dr arastirma gorevlisi olarak bekleyebiliyor muyuz . bekliyorsak bu sure ... Devamı...

Gösterim: 2160 - Yanıt: 0 - Başlatan:keynesyengil
doktoralı araştırma görevlisi
arkadaşlar biliyorsunuz araştırma görevlileri ders veremiyor.acaba doktora bitirilirse ve yrd doçluk verilmez ise doktoralı araş... Devamı...

Gösterim: 7891 - Yanıt: 6 - Başlatan:keynesyengil
Asistan mı Araştırma Görevlisi mi?
Asistan mı Araştırma Görevlisi mi?   Akademik dünyanın üzerine eğilmesi gereken konuların başında, yükseköğretim kurumlarında ça... Devamı...

Gösterim: 4277 - Yanıt: 0 - Başlatan:Dr. Vahdet ÖZKOÇAK
Araştırma Görevlisi 13b/4
Merhaba sevgili meslektaşlarım. Devlet üniversitesinde bir Araştırma gorevlisi 13b/4 maddesi uyarınca myo, araştırma ve uygulama... Devamı...

Gösterim: 2687 - Yanıt: 0 - Başlatan:akademisyen07