Öğretim Elemanları Derneği

Gönderen Konu: 50/d den 33a ya geçiş geri çağrılmayı zorunlu kılar mı?  (Okunma sayısı 825 defa)

Çevrimdışı sedatsedat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;

33/a kadrosuna alınmak 35. madde görevlendirilmesini iptal ettirip zorunlu olarak çağrılmayı gerektirir mi? Daha yeni evliyim ve eşimin kadrosu eğitim aldığım üniversitede. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bu konuda fikri ve bilgisi olan var mı? Teşekkürler.

Paylaş facebook Paylaş twitter

50/d den 33a ya geçiş geri çağrılmayı zorunlu kılar mı? Konusuna Ait Benzer Konular

zorunlu ders yükü
Merhaba. Ben 2 yıllık myo da okutmanim. Ders yükum 6 saat. Zorunlu ders yukum olan 12 saati doldurmam için merkezden ders talep ... Devamı...

Gösterim: 4652 - Yanıt: 3 - Başlatan:okutman
YÖK'ten 'zorunlu hazırlık' açıklaması
Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Türkçe eğitim veren bölümlerde zorunlu hazırlık sınıfının kaldırılmasına ilişkin düzenlemenin 26 Kas... Devamı...

Gösterim: 1622 - Yanıt: 0 - Başlatan:ermanka26
MEB'den Son Dakika YLSY Zorunlu Hizmet Yazısı..!
Milli Eğitim Bakanlığı, YÖK'e ve Üniversitelere Yolladığı Yazı ile YLSY kapsamında zorunlu hizmet yükümlüsü olarak üniversiteler... Devamı...

Gösterim: 10210 - Yanıt: 1 - Başlatan:Atahan
YLSY zorunlu gorev yeri degisikligi
Merhaba arkadaslar, 5-6 ay icerisinde doktorami bitirip Turkiyeye donuyorum. Turkiyedeki bir devlet universitesi benimle iletisi... Devamı...

Gösterim: 2867 - Yanıt: 1 - Başlatan:Ram
50/d 35.madde görevlendirme zorunlu hizmet
33/a ya çevrilecektir (üniversitenin koşullarıyla) şeklinde açılan 50/d kadrosundayım. 35. madde ile görevlendirildim. Eğitimim ... Devamı...

Gösterim: 1916 - Yanıt: 0 - Başlatan:polkwert