Öğretim Elemanları Derneği

Gönderen Konu: 2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteği ve Tübitak 1512 Desteği  (Okunma sayısı 1573 defa)

Çevrimdışı yonca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2018 yılında  KOSGEB Girişimci Desteğinin yenilenip kolaylaştırıldığını duydum.Ön ödeme imkanı ve iş yeri açmadan başvuru  gibi.Bu  destek programından yararlanan arkadaşımız var mı ?
Bir diğer sorum ise TUBİTAK 1512 BİGG desteği hakkında  detaylı bilgisi olan var mı? Bu iki desteği birleştirip 250.000 tl hibe ve 100.000 tl faizsi  kredi desteği ile TEKNOKENT'te şirket kurmak  nasıl sizce ?

Çevrimdışı yonca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anlaşılan burada yegane girişimci benim.
Yaptığım araştırmalar  neticesinde hem proje yürütmek  hemde proje faaliyetlerini icra  etmek için (ki konu KOSGEB Girişimci Desteği ,TÜBİTAK 1512   desteği ve Teknokent iş ve işlemlerinin yürütülmesi olunca) illaki nitelikli bir proje personeli gerekli veya nitelikli bir  danışmanlık firması.Benim internette  yaptığım araştırma, görüşmeler ve izlenimler neticesinde danışmanlık firmaları konu hakkında sınıfta kaldı çünkü hem konuya hakim değiller  hemde danışmanlık ücretleri çok pahalı ve güven vermediler.
Gelişmeleri  yazmaya devam edeceğim.

Çevrimdışı yonca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteği ve Tübitak 1512 Desteği
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2018, 14:12:36 »
Bu hafta içinde KOSGEB'in yeni  vizyonu adlı  bir çalıştayı dinleme  fırsatı buldum.KOSGEB yüksek teknoloji  alanında iş fikri olan girişimciler için 50.000 tl olan hibe desteğini 360 bin tl'ye çıkarıyormuş  konu  hakkında  bilgisi olan  var mı ?
Konu ile ilgili youtube videosu https://www.youtube.com/watch?v=wYhluHMN41c

Çevrimdışı yonca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteği ve Tübitak 1512 Desteği
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2018, 18:23:07 »
Arkadaşlar merhaba  benim gibi hibe  desteklerine  başvuru yapmak istiyor ve bu  başvuruları yaparken örnek alıp yararlanacağınız projelere ihtiyaç duyuyorsanız www.isplaniornekleri.com adresinde proje örnekleri var buradan yararlanabilirsiniz.

Paylaş facebook Paylaş twitter

2018 yılı KOSGEB Girişimci Desteği ve Tübitak 1512 Desteği Konusuna Ait Benzer Konular

Akademisyene TÜBİTAK desteği
TÜBİTAK’ın destek programlarını anlatmak için Ankara Üniversitesi’ni ziyaret eden TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Yücel Altunbaşak, “A... Devamı...

Gösterim: 2982 - Yanıt: 0 - Başlatan:ÖGEDER
Ar-Ge desteği geriledi
Merkezi yönetim bütçesinden Ar-Ge faaliyetleri için yapılan harcamalar 2014’te bir önceki yıla göre yüzde 3.73 azalarak 5 milyar... Devamı...

Gösterim: 1244 - Yanıt: 0 - Başlatan:Atahan
78 bin anneye doğum desteği yapıldı
15 Mayıs'ta başlayan doğum yardımına 120 bin anne başvurdu. 78 bin kişiye 24 milyon liralık doğum desteği yapıldı. Diğer başvuru... Devamı...

Gösterim: 1332 - Yanıt: 0 - Başlatan:sonmezderya
CERN'e Türkiye'den inşaat desteği
Türkiye-CERN Sanayi İşbirliği Konferansı'nda konuşan CERN Genel Direktör Yardımcısı Tsesmelis, "Türkiye ile özellikle sanayici, ... Devamı...

Gösterim: 859 - Yanıt: 0 - Başlatan:sonmezderya
Eğitime aile desteği şart!
Doğru aile desteği, başarı ve mutluluk getiriyor. Peki siz çocuğunuzun eğitim hayatında başarılı olması için bunları yapıyor mus... Devamı...

Gösterim: 966 - Yanıt: 0 - Başlatan:sonmezderya